• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

برگزاری دوره تجزیه و تحلیل بنیادی

به گزارش روابط عمومی مدرسه کسب و کار رابین، دوره آموزشی تجزیه و تحلیل بنیادی شرکت ها و نحوه درست انتخاب صنایع و شرکت های برتر با حضورعلاقمندان و فعالان حوزه سرمایه گذاری و مالی در تاریخ ششم بهمن ماه ۱۳۹۷ به میزبانی مدرسه کسب و کار رابین توسط این شرکت برگزار می‌شود.

سعیده فخیم مدیر عامل مدرسه کسب و کار رابین هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش فعالان بازار سرمایه و علاقمندان به این حوزه بیان و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان صنعت بازار سرمایه، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان فراهم شود.

فخیم درباره زمینه‌ها و نتایج این دوره آموزشی افزود: در این دوره شیوه های صحیح سرمایه گذاری در بازار سرمایه به روش تحلیل بنیادی به دور از هر گونه هیجانات این بازار آموزش داده می شود و شرکت کنندگان پس از طی این دوره آموزشی می توانند به راحتی صنایع و شرکت ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و با آگاهی و دانش در آن صنعت و شرکت سرمایه گذاری کنند.

وی مدرسان دوره آموزشی تجزیه و تحلیل بنیادی شرکت ها و نحوه درست انتخاب صنایع و شرکت های برتر را جزو نخبگان این رشته دانست و اظهار داشت: سید یاسر مهدی مهرآور  از جمله متخصصانی هستند که می‌توانند راهنمای خوبی برای ارتقا سطح دانش شرکت کنندگان باشند.

اوبه برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: به زودی دوره های تخصصی و تکمیلی در حوزه مدیریت مالی و کسب و کار توسط مدرسه کسب و کار رابین برگزار می شود.

گفتنی است برای حضور در این دوره آموزشی هزینه ۸۰۰،۰۰۰  تومان دریافت خواهد شد.

۰ پاسخ به "برگزاری دوره تجزیه و تحلیل بنیادی"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهینه سازی شده توسط: گروه مشاوران رابین
X